Тернопільські правоохоронці вкотре поїхали на Схід

Автор:     Опубліковано: 17 Лютого 2015 о 19:16    607 переглядів

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВС України в Тернопільській області:

«Вам бажаю підтримувати одне одного, берегти своє життя, берегти життя своїх друзів, своїх колег, своїх побратимів».

Чергова ротація. Близько 5-ти десятків бійців зведеного загону УМВС України в Тернопільській області поїхали в зону проведення Антитерористичної операції. Там впродовж місяця правоохоронці будуть забезпечувати правопорядок і боротимуться з мародерством та злочинами.

ІГОР КУЧЕР, командир роти міліції громадської безпеки особливого призначення:

«Якщо я скажу, що не страшно, то, напевно, я буду говорити лукаво. Я думаю, що кожен усвідомлює, куди він їде, і що він повинен робити. Все буде зроблено належним чином, всі живі-здорові, в такій самій кількості, в якій ми сьогодні вирушаємо, повернемося додому».

Побажати щасливої дороги хлопцям прийшли їхні рідні та друзі. Пані Марія проводжає на Схід свого внука.

п. МАРІЯ, бабуся правоохоронця:

«Я ж сама пережила, я дитина війни, пережили після війни, багато тяжких днів було. А тепер хочемо, щоб вже наше покоління жило трошки краще, як ми жили після війни. Було всяко: і голі, і босі, голодні… Щоб вільна Україна була. І хочу, щоб вони всі були здорові, і вернулися щасливо додому. З перемогою».    

Підтримати правоохоронців приїхали і учні Зарубинецької школи, що на Збаражчині. В дарунок бійцям діти принесли власноруч виготовлені патріотичні браслети.

ЮРІЙ ЛЕСИК, учень Зарубинецької ЗОШ I-II ст. Збаразького району Тернопільської області:

«Ми підтримуємо патріотичність, підтримуємо наших солдатів. Хочемо, щоби загарбники пішли з нашої держави. Наплели ці браслети з любов’ю, щоби захищали вони наших солдатів, щоб кожен з них повернувся до своєї сімї, до свого міста чи села. Придумали плести дівчата. Тільки батьки дали нам кошти, щоб ми змогли купити стрічки».

Одні – поїхали, інші – повернулися. З кульками та квітами зустрічали рідні із зони неоголошеної війни правоохоронців іншого зведеного загону. На Сході хлопці перебували близько місяця. П’ятнадцятеро охороняли стратегічно-важливі об’єкти та стежили за громадською безпекою в Ізюмі Харківської області. Ще тридцять п’ять правоохоронців несли службу в Попасній.

ВАСИЛЬ КРАЙНИК, начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Тернопільській області:

«30 діб хлопці були під обстрілами. Практично, кожен день, день і ніч, сутками бомбили. Один контужений з наших хлопців. Але нормально, пролікувався в Попаснянській лікарні. Зараз все нормально, вже вдома».  

Вдома правоохоронці трохи відпочинуть, після чого, кажуть в обласній міліції, повернуться до виконання своїх службових обов’язків.

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

 

залишіть коментар