Тернопільським ліцеїстам розповіли про дитячу злочинність

Автор:     Опубліковано: 11 Лютого 2015 о 19:25    319 переглядів

Як запобігти дитячій злочинності? Профілактика правопорушень – основна тема розмови на зустрічі дільничних  інспекторів міського відділу внутрішніх справ та учнів і педагогів технічного ліцею «Світло». В закладі розповідають: через недостатній життєвий досвід діти можуть звернути на хитку дорогу. В свою чергу,  дорослі повинні про це пам’ятати та робити все можливе, аби такого не трапилося. Не остання роль в педагогічному процесі, переконані в управлінні внутрішніх справ, належить правоохоронцям.

ПЕТРО ДОВГАНЬ, дільничний інспектор Тернопільського міськвідділу міліції:

«Саме школярі, ліцеїсти, вони будуть створювати наше суспільство в майбутньому. Як ми будемо їх інформувати про недопущення порушення чинного законодавства, про попередження злочинів різноманітних. Ми їм допоможемо стати на ноги і вони безпосередньо в подальшому забезпечуватимуть нормальне функціонування суспільства і недопущення даних правопорушень».  

З вихованцями закладу правоохоронці поговорили про шкідливі звички, найпоширеніші в дитячому середовищі правопорушення, про відповідальність, тощо.  У свою чергу, в ліцеї, зважаючи на ситуацію в країні, запропонували правоохоронцям свою допомогу. І учні, і педагоги посилено стежитимуть за безпекою в своєму навчальному закладі.

ІГОР ЛИСИЙ, директор Тернопільського технічного ліцею:

«В ті часи, які зараз, власне, і десь є нестабільними в плані безпеки дітей. По ліцею написаний наказ про додаткові заходи по охороні життєдіяльності дітей, заходи безпеки дітей, заходи безпеки поведінки, щоб запобігати тим проявам, які, не дай Боже, можуть статися на території нашого рідного міста».   

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в тернопільській області

залишіть коментар