У Тернополі для військових шиють термобілизну із флісу

Автор:     Опубліковано: 2 Лютого 2015 о 19:20    484 переглядів

Трохи більше двох метрів тканини та кілька годин роботи – і теплий комплект для одного військового готовий. Термобілизну для хлопців, які захищають нас в зоні АТО, створює тернопільський дизайнер  Оксана Бачинська. Для пошиття використовує м’яку флісову тканину.

ОКСАНА БАЧИНСЬКА, дизайнер, активіст міської ГО «Самопоміч»:

«Вона хороша тим, що вона тримає тепло, вона швидко висихає. І, так як я спілкуюся з хлопцями з АТО, вони, в принципі, задоволені, і, кажуть, що без нього – ніяк».

Собівартість одного такого комплекту – приблизно 130 гривень. Загалом, запевняє дизайнер, за весь період роботи майстрині виготовили кілька тисяч теплих костюмів.

ОКСАНА БАЧИНСЬКА, дизайнер, активіст міської ГО «Самопоміч»:

«Зараз до нас звернулися з Херсону, тому що там вибухнув склад, і в них погоріли і речі, і матраци, і все. І хлопці дзвонили, що потрібна їм зараз така термобілизна. І ми збираємо саме туди».

Усе необхідне дизайнерка купує за свій кошт. Втім, каже Оксана Бачинська, цього недостатньо, адже за допомогою звертається чимало хлопців-військових. Відтак, просить долучитися до справи усіх небайдужих.

ОКСАНА БАЧИНСЬКА, дизайнер, активіст міської ГО «Самопоміч»:

«Збираємо допомогу, фактично, на «Збруч» будемо і 128 бригаду, на Дебальцеве. Так що, я прошу людей, які би хотіли і можуть допомогти, звертатися на Руську, 52, це 2 поверх. Ну і можна, звичайно, прямо сюди, на Київську, 2, до мене». 

залишіть коментар