У Тернополі приведуть до ладу пожежні гідранти

Автор:     Опубліковано: 16 Лютого 2015 о 19:04    574 переглядів

У Тернополі відремонтують пожежні гідранти. Пристроїв, які потрібні для подачі води, здебільшого, при гасінні пожеж, у Тернополі нараховують більше тисячі. Розміщені гідранти в колодязях, накритих люком.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»:

«Вони є об’єктові і є які розміщені на наших водопровідних мережах, тобто, на нашому балансі. Ми їх маємо в загальному, тобто, наших, водоканалівських, будемо казати, їх є десь біля 550 штук. І десь, напевно, така сама кількість – це є об’єктові гідранти».    

За минулий рік водоканалівці відновили близько шести десятків пожежних гідрантів. Загалом на ремонтні роботи тоді витратили близько 145 тисяч гривень. Продовжать реконструкцію і у 2015-му.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»:

«Маємо 550, будемо казати, так, в середньому, пожежних гідрантів, 50 з них потрібно ремонтувати. Частину ремонтувати, частину – замінити. Тобто, на 2015 рік ми плануємо 50 гідрантів замінити. Це – планові роботи. Ну є, звичайно, ще такі аварійні роботи, тобто, що виїхали працівники ДСНС, під час роботи, наприклад, зірвався гідрант, – це вже ми будемо робити, по мірі можливості, це з їхніх заяв».

Разом з тим, у «Тернопільводоканалі» просять тернополян не паркуватися на люках. Адже тоді пожежники, в разі потреби, не зможуть дістатися до гідранта.

 

залишіть коментар