У Тернополі триває планова обрізка дерев

Автор:     Опубліковано: 20 Лютого 2015 о 21:30    717 переглядів

У Тернополі триває планова обрізка та омолодження дерев. У п’ятницю зранку наша знімальна група застала працівників «Зеленого господарства» у центрі міста, на бульварі Тараса Шевченка.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«На даний час ми завершили вулицю Руську, практично, обрізані всі дерева, враховуючи побажання мешканців, а також – екологів. На даний час перейшли на бульвар Шевченка,  обрізається ліва сторона. І я думаю, що після обіду перейдемо на праву сторону. В основному, обрізаємо  липи, каштани».

В міському управлінні житлово-комунального господарства кажуть: передусім увагу приділили сухим деревам та тим, які створюють певні незручності. До того насадження оглянула спеціальна комісія.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Поступово це обрізаємо, приводимо в порядок, омолоджуємо, щоб зберегти зелені насадження. Відкриваємо освітлення. Тому що багато гілок закривають ліхтарі. Ввечері дуже погано видно, люди скаржаться. Тому робимо максимально так, щоб було і екологічно, і технологічно».  

Наступний на черзі – бульвар Куліша. Там роботи, кажуть комунальники – не на один день. Шкоди деревам така обрізка крони, запевняє Олег Соколовський, не завдасть.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Це люди вже навчені, вони роками цим займаються. Тому ймовірність знищення дерева практично зводиться до нуля».

 

 

залишіть коментар