1 квітня розпочнеться весняний призов

Автор:     Опубліковано: 23 Березня 2015 о 18:57    470 переглядів

З 1 квітня по 30 травня в Україні триватиме  призов. На строкову військову службу покличуть чоловіків віком від 18 до 27 років. Разом з тим, кажуть в Тернопільському обласному військкоматі, передбачено і низку відстрочок, зокрема, на здобуття вищої освіти чи по догляду за непрацездатними. Не обійшлося і без змін, до прикладу, іншими тепер будуть терміни служби.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник обласного військового комісара:

«Якщо в попередньому законі ми чітко знали, що особи, які здобули вищу освіту, служать до 9 місяців, то зараз ситуація трошки змінилася. Тільки особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр», будуть служити до 12 місяців. Всі, хто не здобув освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», будуть служити до 18 місяців».   

Також, якщо раніше не призивали осіб, які придатні, однак мали від двох хронічних захворювань, то тепер в армію кликатимуть і їх.

ОЛЕГ ДЕНИСЮК, заступник обласного військового комісара:

«Не залежно, є захворювання хронічні, 2, 3 і більше, вони всі будуть призиватися та направлятися для здобуття військово-облікових спеціальностей у військові частини та підрозділи. За освітою будуть відправлятися всі, хто має базову середню освіту. Це – 9 класів. Хто здобув 9 класів і більше – всі будуть відправлятися у військові підрозділи для здобуття військово-облікових спеціальностей».

Загалом в обласному військкоматі мають намір призвати і доправити для здобуття військової спеціальності близько 6 сотень осіб.  Служитимуть, каже Олег Денисюк, лише на території України, як на Заході, так і на Сході, зокрема, в Одеській та Харківській областях.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Військовослужбовці строкової служби, ми вже на попередньому брифінгу це доводили, не будуть відправлятись в зону Антитерористичної операції, тобто будуть проходити службу в тих базових військових частинах, куди вони будуть призвані. Або після навчальних підрозділів відправлятись в базову військову частину. Однозначно, там, де не проводяться бойові дії».  

 

залишіть коментар