75 тис. гривень шукають на форму для бійців АТО

Автор:     Опубліковано: 12 Березня 2015 о 19:36    379 переглядів

Аби весна на східному фронті не настала раптово, волонтери вже готують речі, котрі знадобляться бійцям через два-три тижні. Найперше –форму. Одну партію вже пошили, а для наступної коштів не вистачило.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Для пошиття наступної партії, для того, щоб пошити хоча би 100 форм нам потрібно 75 тис. гривень. Тому просимо тернополян активно долучатися грішми, тому що таких коштів у нас наразі немає. Для того, щоб замовити. Також потрібні літні берци. Від 39, навіть від 38 розміру, тому що у нас воює кілька дівчат з маленькими ногами. До 48 розміру».

Волонтери поновлюють запаси літніх тканин. Зокрема ситцю та трикотажу, яких у штабі не залишилося жодного метра. Через що призупинили пошиття спідньої білизни, баффів і балаклав, які є вкрай необхідними на передовій. Також потрібні нитки для плетіння шапок.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«35-ий розмір, шерстяна, напівшерстяна, або може бути навіть просто акрилова. Зеленого кольору, оливкового кольору, кольору койот. Може бути чорний колір».

Щодо ліків, то на сьогодні є підвищена потреба у ферментних препаратах, тобто таких, які покращують процеси травлення. Також актуальними  є джгути Есмарха.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Звичайні рожеві медичні джгути, до яких ми звикли. Тільки велике прохання. Ті, які у вас лежать дома років 10, вони не годяться на війну. Тобто нам потрібні все-таки свіжі джгути, які реально будуть рятувати життя нашим бійцям».

 

залишіть коментар