Демобілізувати бійців батальйону «Збруч» вимагають їхні рідні

Автор:     Опубліковано: 16 Березня 2015 о 19:40    591 переглядів

У Тернополі протестували рідні бійців 6-го батальйону 128 гірсько-піхотної бригади. Люди на деякий час навіть перекрили одну з доріг на «Східному». Кажуть: зібралися, бо хочуть, щоб із зони АТО повернули їхніх синів, братів та чоловіків, яких мобілізували ще 18 березня минулого року.

ІРИНА КОВЧИНСЬКА, сестра бійця:

«15 липня їх забрали звідси, з воєнної частини, і вони проходили подальшу службу в Херсонській області. З 2 лютого їх кинули в Маріуполь. І вже термін їхньої служби вичерпався. Рік вже пройшов, як вони відслужили».   

ЛАРИСА КАРПЕНКО, мама двох бійців:

«Згідно Указу Президента №1743, який видав Президент 14.01.2015 року, не пізніше 10 діб до закінчення річного терміну вони повинні були повернутись».

Люди запевняють: куди вже тільки не зверталися. Втім, поки що, безрезультатно.

ІРИНА КОВЧИНСЬКА, сестра бійця:

«Пояснення в них зовсім такі, можна сказати, незрозумілі, що немає їх там ким замінити. Але мобілізація іде постійно: постійно людей набирають, постійно людей вчать». 

НАТАЛІЯ ГАЛУШКА, дружина бійця:

«Нам вчора сказали, що треба почекати. Скільки чекати, доки чекати? І ми не згідні на такі умови, що наші хлопці будуть демобілізовані поза 20 березня. Деяким хлопцям треба з’явитися на роботу 17-18 числа. Якщо вони не з’являться, вони будуть звільнені з роботи. Зрештою, наші хлопці не сталеві, вони  теж мають нерви, психіку. Я розумію, що життя так вчить, але вони від сім’ї рік часу відірвані».    

В свою чергу, в обласному військкоматі кажуть: потрібно дочекатися наказу про звільнення військовослужбовців від керівництва сектору.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату:

«Безпосередньо в батальйоні все готово для звільнення. Більше я нічого сказати не можу. Я думаю, що звільнення з роботи – однозначно, ми не дамо, щоб їх звільнили з роботи. Це вчора поставлено на раді, і голова обласної адміністрації, і я так само буду це діло контролювати, наскільки зможу».

 

 

залишіть коментар