Мирослав Дочинець відвідав Тернопіль

Автор:     Опубліковано: 26 Березня 2015 о 20:42    368 переглядів

Лауреат найвищої в Україні творчої відзнаки, Шевченківської премії, Мирослав Дочинець спілкувався в Тернополі зі студентами, читачами та журналістами. Письменник розповідає, на його думку, слово – це Божий інструмент, яким Він передає людям свої знання.

МИРОСЛАВ ДОЧИНЕЦЬ, письменник, філософ, журналіст, редактор, видавець:

«Почав писати я ще тоді, коли я не вмів писати. Як ти з ним поведешся, так і воно поведеться з тобою. Слово – дуже жорстока річ. Слово – найбільша влада в цьому світі, щоб ви знали. Найбільша влада – слово, влада слова».

Мирослав Дочинець любить свою професію, завжди вдосконалюється в ній. І цього достатньо, щоб його книжки розходилися великими тиражами.

МИРОСЛАВ ДОЧИНЕЦЬ, письменник, філософ, журналіст, редактор, видавець:

«Всі книги діляться на три категорії: одним не віриш, другим віриш, третім довіряєш. Я ніколи не уявляю собі читача свого. Мене питають – для кого ви пишете? Для яких читачів? Для якої категорії? Для якої підготовленості? Якби я думав про ці речі, це була б якась неймовірна каторга. Тому пишеш ти здебільшого для себе. Справді, для себе».

Говорячи про творчість, письменник переконаний, кожна людина наділена талантом з народження. Однак, не всі протягом життя його розвивають.

МИРОСЛАВ ДОЧИНЕЦЬ, письменник, філософ, журналіст, редактор, видавець:

«Кожен народжується з талантом. Це абсолютна істина у цьому світі. Але не кожен це відкриває. А хто відкриє – далеко не кожен має силу, має сміливість, має жертву, пожертву потягнути це і розвинути. Це є служіння. Треба в цьому світі робити те, що ти найбільше знаєш і найбільше любиш».

Нагадаємо, саме Мирослав Дочинець є автором одного з українських бестселерів.  Він зібрав заповіді щасливого довголіття Андрія Ворона з Закарпаття – чоловіка, який прожив 104 роки.

 

залишіть коментар