Тернопільський студент вирішив підзаробити на поціновувачах «любові за гроші»

Автор:     Опубліковано: 26 Березня 2015 о 20:40    416 переглядів

Підзаробити на охочих «любові за гроші» вирішив 17-річний студент тернопільського коледжу. За словами правоохоронців, хлопець створив близько десятка сторінок у соцмережах під вигаданими іменами. Спілкувався, здебільшого, з чоловіками. Їм неповнолітній представлявся сутенером. Розповідав: на нього працює десять дівчат, готових за певну плату виконати будь-які фантазії клієнта.

ГРИГОРІЙ КОНДРАТЮК, начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВСУ в області:

«Зустріч майбутній жертві призначав на авто- та залізничному вокзалі міста Тернополя, після чого, в телефонному режимі, вимагав від мужчини перерахувати частину, яку необхідно оплатити за послуги повії».  

Після того, як чоловіки через платіжні системи перераховували гроші, зв’язок із «сутенером» зникав. Студент сподівався, що в міліцію ніхто не звернеться. Втім, сховатися від правосуддя неповнолітньому таки не вдалося.

ГРИГОРІЙ КОНДРАТЮК, начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВСУ в області:

«Задокументовано декілька фактів шахрайства. В зловмисника вилучено велику кількість комп’ютерної техніки, мобільні телефони різних операторів, платіжні картки. Відносно нього порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального Кодексу України».

Санкція цієї статті, кажуть в обласному управлінні внутрішніх справ, передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі.

 За матеріалами СГЗ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар