Тернополянки приготують «Великодні набори» для бійців

Автор:     Опубліковано: 4 Березня 2015 о 19:19    664 переглядів

Смаколики для військових в АТО продовжують готувати тернополянки. Нагадаємо, розпочиналося все з кількох дівчат, які вирішили відправити на Схід частинку домашнього тепла, і напекли  бійцями печива. Ще через деякий час активісти, яких з кожним разом ставало все більше, почали робити сухі борщики – чи не найбільш популярну тепер серед військових страву.

ВІКТОРІЯ ЛЕНЬ, координатор акції  «Смаколики для АТО»:

«Ми вже зробили 2722 борщики. Ми випросили в Логістичного центру понад 25 тонн овочів. Це і капуста, і буряк, морква. Квасольку люди несуть, цибульку. Кожного разу і удосконалюємо рецепт, і стараємося щось краще докласти, чи, там, квасольку замінити м’ясом, чи більше приправи покласти замість солі, бо хлопці просять».

Капусти, яку вони мають, каже Вікторія Лень, вистачить ще на 3-4 тижні. Згодом, можливо, робитимуть квасолевий супчик. Також господині приготували більше двох з половиною тисяч так званих «Козацьких наборів» з сала, хліба і часнику. Не залишилися без смачненького бійці і на свята: активісти робили подаруночки на Миколая, відправляли в АТО солодкі валентинки. На Святвечір спакували пакети з кутею. Обходилось недешево – 70 гривень за один. Втім, кажуть активісти, допомагали друзі, знайомі, небайдужі тернополяни. Тепер спеціальні пакуночки готують і до Великодня.

ВІКТОРІЯ ЛЕНЬ, координатор акції  «Смаколики для АТО»:

«Великодній набір» буде складатися з двох пасок, з трьох кілограмів ковбаски, чи шинки, чи бочка, які ми будемо самі робити. Будемо знову просити чи то м’ясо, чи той бочок, будемо ходити на ринки. Також будемо в цей «Великодній набір» класти ще хрін з бурячком. І ще дівчата так хочуть попробувати варити голландський сир. Це є калорійний продукт, який, я думаю, хлопцям сподобається».  

Гроші для покупки певних продуктів дівчата намагаються заробити самі, до прикладу, влаштовують ярмарки з солодощами. Наступний такий, до слова, пройде у найближчі вихідні в одному з торговельно-розважальних центрів. Втім, кажуть, від допомоги також не відмовляються. Відтак, дуже вдячні тернополянам, які відгукнулися. Додамо, приносити продукти можна в Логістичний центр допомоги бійцям АТО або ж у Храм перенесення мощей св. Миколая, що на вулиці Миру.

 

залишіть коментар