Тернополяни передали батальйону «Січ» автомобіль

Автор:     Опубліковано: 2 Березня 2015 о 19:26    491 переглядів

Ще один автомобіль поїхав із Тернополя у зону АТО. Позашляховик для потреб наших військових передала міська рада. Користуватимуться ним бійці батальйону «Січ». В мерії переконані: лише спільними зусиллями можна здобути перемогу у цій війні.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя: 

«Це вже п’ятий автомобіль, який йде за останні 5 місяців. Хочу подякувати тим, хто долучився до придбання автомобіля: це і підприємці, це і представники української діаспори, колишні тернополяни, які сьогодні працюють за кордоном. Будемо сподіватися, що і надалі матимемо можливість стільки, скільки ця війна буде тривати, стільки часу допомагати нашим військовим».

Також волонтери завантажили автівку усім потрібним: передали бійцям генератор, медикаменти, їжу.

Боєць батальйону запевняє: така машина зараз вкрай необхідна, адже потреба у транспортних засобах в зоні АТО є завжди. Схожими автомобілями, каже чоловік, користуватися вже доводилося – вони надійні та маневрені.

ВАСИЛЬ ЧАШКА, боєць добровольчого батальйону особливого призначення «Січ»:

«Вона буде виконувати абсолютно різні функції, починаючи з евакуації, закінчуючи перевезенням самих бійців. Реально, цей автомобіль рятує життя. І саме батальйон «Січ» і підрозділ «Карпатська Січ» будуть ним користуватися. Це я вам гарантую».  

 

залишіть коментар