У Тернопіль привезли мощі Івана Павла II

Автор:     Опубліковано: 26 Березня 2015 о 20:41    449 переглядів

У Тернопіль прибули мощі Папи Римського Івана Павла II або, як його ще називають, «Папи миру». Католицьку церкву понтифік очолював більше двадцяти шести років. За неабиякі заслуги у 2014-му Івана Павла II канонізували.

о. ЯРОСЛАВ ШЕВЧУК, сотрудник Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії:

«Був довголітній час Папою, і таким любленим Папою молоді, Папою народу, той, який завжди ніс мир, і був любленим не тільки в самому Римі, В Польщі, звідки він походив, але й люблений всіма вірними  з цілого світу. Ці мощі – це є кров Святого Івана Павла II, тобто, це є частинка з тканини, яка є промочена самою цією кров’ю».  

У наше місто мощі Папи Івана Павла II привезли з Кракова, на прохання архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.

о. ЯРОСЛАВ ШЕВЧУК, сотрудник Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії:

«Прибувають з Кракова, від кардинала Дзівіча, митрополита Краківського, який ласкаво надав нам підтверджуючі документи про оригінальність самих мощей, що можемо тут засвідчити і бачити, про те, що це є мощі Святого Івана Павла II, Папи Римського».

Мощі урочисто зустрічали у Архикатедральному соборі. Не зважаючи на робочий час, попросити у Папи ласки та заступництва прийшло чимало людей.

НАДІЯ:

«Така подія буває раз у житті, як для мене. Я вже не молодого віку, таке буває раз у житті. І це треба поклонитися тим мощам, попросити здоровя для себе, для  всієї родини і для всієї нашої країни».   

ЛЮДМИЛА:

«Прийшла, щоб поклонитись і попросити  всього найкращого для України, здоров’я для себе, для сімї своєї, для діток».

У нашому місті святиня перебуватиме протягом дев’яти днів. Спільно молитимуться до Івана Павла ІІ кожного дня, зранку, в обід та ввечері, після богослужінь.

 

залишіть коментар