У Тернополі попрощалися з бійцем Віталієм Лотоцьким

Автор:     Опубліковано: 10 Березня 2015 о 20:03    428 переглядів

У Тернополі попрощалися з Віталієм Лотоцьким, бійцем 128 гірсько-піхотної бригади. Чоловік загинув в середині лютого, перебуваючи під Дебальцевим. Тривалий час вважався зниклим безвісти.

У рідному місті Героя зустрічали 8 березня – з квітами та синьо-жовтими стягами. Дорогу, якою рухалася жалобна процесія, вклали лампадками.

прот. ОЛЕКСІЙ ГОЛОВАЦЬКИЙ, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці:

«Серце щемить. Але ми усвідомлюємо і розуміємо, що це жертва, віддана тими бійцями, яких сьогодні привезли, не дурно. Вони положили своє молоде життя за кожного тут присутнього. Не тільки за тих, хто на Сході. А за кожного тут присутнього. Що ми маємо спокій, мир над своєю головою».  

Віддати шану загиблому бійцю тоді прийшли сотні людей. Серед них – не лише рідні та знайомі, а й ті, хто просто не змогли залишатись осторонь.

ІРИНА:

«Чесно кажучи, прийшла сьогодні, тому що, навіть не знаючи людину, дуже шкода наших хлопців, які гинуть. Дуже важко говорити. Я прийшла з дитиною, який, ось, несе прапор, вшанувати пам’ять загиблого. Вічна йому пам’ять і нехай земля йому буде пухом».

Чимало людей прийшли і у вівторок на поминальну Літургію.

ВОЛОДИМИР:

«Я вирішив прийти, тому що пам’ять Героїв завжди треба вшановувати. Вони відстоюють нашу гідність, нашу свободу. Якби не вони, не знати, чи ми б ще могли отут зараз стояти, з вами говорити. Такі Герої гідні вшанування».

Лише найкраще про Віталія Лотоцького згадують його однокласники. Кажуть – той завжди був добрим та веселим.

ІГОР ГРИНТУС, однокласник Віталія Лотоцького:

«Дружили, разом вчилися, прогулювали школу. Людина дуже хороша. Ми дуже сумуємо за ним. Ну так… Хай йому Царство Небесне буде».

РОМАН ЛУЧАНКО, однокласник Віталія Лотоцького:

«Наскільки відомо, з минулого року, з літа, він там воював. Він приїжджав сюди у відпустку, вроді в січні якось, перед святами, поїхав туди знов. Перед тим він воював в Іраку. Завжди був веселий, доброзичливий. Дуже шкода, що такі люди йдуть від нас в такому молодому віці». 

Поховали Віталія Лотоцького на Микулинецькому кладовищі. Вічна пам’ять Герою.

 

залишіть коментар