Управління міської ради пропонують перенести в одну будівлю

Автор:     Опубліковано: 12 Березня 2015 о 19:30    462 переглядів

Реформи в Україні потрібно було робити, починаючи з першого року Незалежності. У цьому переконаний народний депутат Роман Заставний. Наразі, каже обранець, потрібно провести щонайменше 15 реформ, що потребує і коштів, і сил.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Як би це не було прикро, як би це не було важко, але треба говорити відверто: це дуже складний буде 2015-2016 рік. Хоча в мене є відчуття, що в 2016 році ми вже зможемо відчути перші такі позитивні тенденції  в українській економіці, які дадуть впевненість в банківській системі, фіксацію певну, які дадуть можливість розвиватися самій економіці і наповнювати  так само бюджет. І відтак, змінювати  мінімальну заробітну плату, змінювати пенсійне забезпечення і так далі».  

Висловив також нардеп свою думку і щодо 15% скорочення виплат працюючим пенсіонерам.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Ще раз треба наголосити, що це не стосується тих категорій людей, пенсійне забезпечення яких є нижчим 1430 гривень. Тобто, вони ніякого податку не сплачують, вони отримують свою пенсію в повному розмірі. Що стосується людей, які мають пенсійне забезпечення більше цього – так, вони сплачують. Враховуючи складну фінансову ситуацію в державі, я вважаю, що це, скажемо так, в цих умовах – це справедливо».

Також, вважає, Роман Заставний, не зайвою буде монетизація пільг, зокрема, субсидій.

Не забув народний депутат і про кадрові призначення. Як от призначення голови Тернопільської облдержадміністрації. Роман Заставний вважає: Президент має швидше призначати на такі посади.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Якщо би навіть ми призначили 4 місяці назад людину, яка би не зовсім відповідала всім критеріям ідеального голови адміністрації, в Президента вже через місяць, по результатах першого кварталу, був би шанс звільнити цю людину. Я вважаю це недоліком. Час вимагає дуже швидких змін. Треба швидко призначати людей. Не справляються – звільняти, це не є катастрофа».

Не оминув увагою Роман Заставний і місцеві довгобуди: обласні бібліотеку та архів. Депутат вважає: за допомогою інвесторів їх зведення можна було б завершити. І в будівлі бібліотеки зібрати всі органи міської ради, які зараз знаходяться в шести приміщеннях.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Добудувати бібліотеку у вигляді адміністративного приміщення міської ради. Добудувати наш архів. В цьому ж архіві, як один із варіантів, навіть там можна розмістити на перших двох поверхах бібліотеку, тому що там є читальні зали. А частину приміщень, які залишаться, з шести приміщень як мінімум одне приміщення, це діюче, де зараз сесійна зала, залишити під музей міста. А інші продати, скажімо, з розтяжкою на 2-3 роки, на публічних аукціонах, ці будівлі».  

Від продажу приміщень, вважає Роман Заставний, міський бюджет може отримати, за теперішнім курсом, від 150 до 200 мільйонів гривень. Якщо тернополяни таку ідею підтримають, каже обранець, готовий займатися реалізацією цього проекту.

 

залишіть коментар