Військовим на Сході потрібні берци та форма

Автор:     Опубліковано: 3 Березня 2015 о 19:30    317 переглядів

Зима, що минула, була важкою, кажуть волонтери Логістичного центру допомогти бійцям АТО. За останні місяці, розповідають, вдалося виконати великий об’єм роботи. З допомогою усіх небайдужих волонтери передали нашим мобілізованим та військовим на Сході чимало потрібних їм речей.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер:

«Ми їх забезпечуємо, в основному, спальними мішками, карематами і резиновими чоботами з утеплювачами. Якщо є більша можливість, ми забезпечуємо їх також теплою білизною і якимись рукавичками, чого їм не дають там. Їм повинні давати українську форму «Піксель» і канадську форму, їм повинні давати теплу білизну, берці, котелочок для їхніх, там потреб: харчування і помитися. Все інше ми стараємося їм забезпечити». 

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер:

«983 пари взуття. 475 спальників, 475 форм. 450 карематів, 557 балаклав, 700 комплектів термобілизни. Майже 2 тисячі, 1839 пар рукавиць і шапок, і майже 12 тисяч шкарпеток».

Також, розповідають волонтери, намагаються забезпечити українських військовослужбовців і необхідними технічними засобами.

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер:

«47 бензопил передали, передали 20 генераторів. Передали ми 10 біноклів, 15 приладів нічного бачення. В районі 7 тепловізорів, які були нами передані на фронт, які спільно і з «Автомайданом», і з іншими організаціями, до яких ми долучилися, які були передані, близько десятка рацій».

Крім того, кажуть, вже відправили в зону АТО 8 автомобілів. Неабияку допомогу, розповідають волонтери, нашим військовим передають і з-за кордону.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер:

«Це є Італія, з найрізноманітніших міст Італії до нас приходить допомога. Це є Іспанія, Сполучені Штати Америки, Канада, Ірландія, Греція, Англія, Франція, і ще ряд країн, які нам допомагають своєю небайдужістю. Вони нам пересилають речі, спорядження, медикаменти».

На Схід з Тернополя також регулярно їдуть і продуктові передачі. Скільки  тонн харчів доправили, волонтери не називають: кажуть, вже просто збилися з рахунку.

ЮРІЙ КУЛИК, волонтер:

«В нас більше 70 волонтерів-водіїв з власним автотранспортом, які не тільки їздять на Схід, як волонтери, а які забезпечують якісне функціонування і логістику самих вантажів в нас по Тернополю».

Волонтери кажуть: українські військові і надалі потребують нашої допомоги. Найбільш необхідними залишаються форма та берци.

залишіть коментар