З 1 квітня тернополяни платитимуть більше за тепло та гарячу воду

Автор:     Опубліковано: 12 Березня 2015 о 19:35    426 переглядів

Коли у Тернополі завершиться опалювальний сезон, залежить від середньодобової температури повітря, кажуть у міськтеплокомуненерго. Обігріватимуть комунальники помешкання городян, поки вона не становитиме 8 градусів і вище протягом трьох днів.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«З початку березня, приблизно, маємо таку саму ситуацію, як була в листопаді. Тобто, середньодобова на вчорашній день, на сьогоднішній – ще не знаю, була 2,6 градуса. І, наскільки я розумію по прогнозу, до кінця тижня буде пониження денної температури, чуть-чуть підвищення нічної. І середня буде десь біля 3-4 градусів».  

До слова, вже невдовзі тепло та гаряча вода тернополянам обходитимуться дорожче. Скореговані тарифи діятимуть з 1-го квітня. В обох випадках вартість послуг суттєво зросте. Комунальники пояснюють – змушені платити більше за електроенергію та газ.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Для нас, для виробництва теплової енергії, вони зросли десь приблизно в 2,2 рази, ціни на природній газ, з 1 квітня. На електроенергію вони зросли ще раніше, і поступово зростають для нас кожен місяць. Ми ще до кінця не знаємо остаточної цифри, але приблизно на 86 відсотків зросте вартість наших послуг з опалення. Приблизно так само – з гарячого водопостачання».

Остаточні тарифи на теплопостачання та гарячу воду, каже Андрій Чумак, будуть відомі вже за декілька днів.

 

залишіть коментар