Через аварію на мережі деякі школи та дитсадки залишаться без тепла

Автор:     Опубліковано: 21 Квітня 2015 о 22:07    555 переглядів

До уваги батьків! Через аварію на мережі котельні, що на вулиці Лесі Українки, 4, кілька загальноосвітніх та дошкільних закладів міста  завтра залишаться без опалення. Це дитсадки №2, 6, 20, 26, 36, школи  № 10, 14, 15, 17, а також два спеціалізовані заклади: початкова школа  з поглибленим вивченням основ економіки та загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Наклалось дві ситуації. Перша – це те, що аварія відбулася на мережі, і вона сьогодні до кінця дня буде усунута. Але є друга проблема, що ми після закінчення опалювального сезону завжди плануємо весняний профілактичний огляд мереж водопостачання і зупинку водопостачання, якраз це відбувається сьогодні. Тому котельню після того, як мережу полагодять, котельня не зможе запуститися, поки система не буде заповнена водою. Мережу ми все рівно відновлюємо, але котельню запускати вже не будемо. Тому що в п’ятницю вже буде +19».

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Якщо хто має можливість, завтра може залишити діток вдома. Заклади наші, загальноосвітні і дошкільні навчальні заклади, не будуть закриті. По мірі можливості, зможуть нагріти приміщення, і по максимуму десь проводити прогулянки. Тому попереджуємо, щоб дітки були одягнуті тепліше. В школах, згідно графіку, згідно плану, в нас проводиться день цивільної оборони. Тому будуть скорочені уроки. Я думаю собі, що теж проблем не повинно виникати».

Додамо, через прогнозоване до кінця тижня потепління, вже невдовзі мають намір припинити теплопостачання й інших навчальних закладів міста.

залишіть коментар