До Дня довкілля місцеві порошенківці прибирали Тернопіль від сміття

Автор:     Опубліковано: 17 Квітня 2015 о 19:56    714 переглядів

Представники місцевого осередку «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» власним прикладом показували, як можна покращити рідне місто. До Дня довкілля, який українці відзначають 18 квітня, активісти влаштували толоку. Прибирали ділянку на вулиці Микулинецькій, майже при в’їзді у Тернопіль. Кажуть – сміття там назбиралося чимало.

ВІКТОР ШУМАДА – керівник міського осередку партії «БПП «Солідарність»:

«Оцей лісочок, ця ділянка – це територія, про яку всі забули. Вона не закріплена за жодним підприємством чи установою міста Тернополя. І ми побачили, що вона кидається, дійсно, навіть з дороги, видно, що тут багато сміття. Пакети були і на деревах, багато пляшок, багато пластику. І саме тому ми вирішили прибрати цю ділянку, оскільки людина, в’їжджаючи в місто Тернопіль, повинна бачити, що Тернопіль – дійсно чисте місто, гарне місто, охайне». 

Вже за півгодини учасники заходу зібрали близько 10 мішків сміття. До толоки приєдналися і усі охочі. До прикладу, Іван Тимків вирішив долучитися, прочитавши про акцію в Інтернеті.

ІВАН ТИМКІВ, учасник акції:

«В нас є традиція – перед святами Великодніми прибирати. Як бачимо, не все прибрали. Є ще ділянки, де потрібно докласти зусиль, щоб поприбирати. Крім того, потрібно, напевно що, в Україні організаціям створювати такі акції, через те що сама громада, вона десь робить це на локальному рівні. Такі ділянки, які не приналежні до будинків, вони, як правило, будуть захаращуватися і ціле літо. Такими акціями ми, напевно, зможемо змінити ситуацію на краще».   

Разом з тим, вважають учасники акції, багато залежить і від самосвідомості мешканців міста та водіїв. Адже сміття не з’являється нізвідки.

ВОЛОДИМИР ДОЛИННИЙ, представник міського осередку партії «БПП «Солідарність»:

 «Я думаю, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Я думаю, що їм буде просто стидно потім смітити. Коли я приїжджаю на ринок, авторинок, і коли ось, по цю праву сторону стоїть безліч машин з інших областей, які приїжджають і дивляться на оце паскудство, перепрошують, що ту діється, то ми таку взяли ідею».

Мішки зі сміттям вивезуть комунальники. Організатори акції сподіваються, що інші партії, підприємства, громадські організації теж підтримають таку ініціативу та переймуться проблемою збереження довкілля.

 

залишіть коментар