ФК «Тернопіль» поступився кіровоградській «Зірці» – 1:4

Автор:     Опубліковано: 20 Квітня 2015 о 20:37    628 переглядів

ФК «Тернопіль» зійшовся у домашньому поєдинку із кіровоградською «Зіркою». Хоч старт матчу був за гостями, втім, перевагу швидко здобули муніципали. Рахунок відкрив  Сергій Атласюк, який на 37 хвилині відбив м’яч у ворота гостей.  Втім, далі удача відвернулася від тернополян. Вже до кінця першої 45-хвилинки у ворота господарів м’яч поцілив двічі. Попри намагання, відігратися у наступному таймі муніципалам не вдалося. Фінальний свисток зафіксував остаточний рахунок матчу 1:4 на користь ФК «Зірка».

САМІР ГАСАНОВ, спортивний директор ФК «Зірка» (Кіровоград):

«Готовились к этой игре очень серьезно, зная неуступчивость хозяев поля, анализируя, как они играли. Ну, сегодня ребята приложили максимум усилий. Во-первых, выполнили установку на игру. И, во-вторых, главный тренер сегодня отсутствовал, поболезни. Они и за главного тренера сегодня выходили на поле, бились. В принципе, мы ожидали тяжелой игры. Ну, она такова и получилась».   

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Бажання було, все було, старались. Команда сильніша була. Перед грою установка на гру була одна: зіграти і зайти в роздягалку з піднятою головою. Як то кажеться, не будемо опускати голови, будемо підніматися, будемо думати. І ми знаємо, куди попали. І, однозначно, весною нам трошки важкувато. Тому що ви бачите, більше восени ми набираємо більше очок. Я думаю одне: будемо чіплятися, будемо старатися, будемо щось думати, щоби покращити наші результати».

Наступний матч за участю ФК «Тернопіль» відбудеться 25 квітня у Києві. Муніципали зійдуться у двобої з місцевою командою  «Динамо-2».

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«В нас плани на «Динамо-2» вже наполеонівські. Щоб менше получити. Вже так будемо говорити, не будемо вже заглядати десь далеко, вже опустимося на землю і будемо починати все з нуля. Ми не хлопчики для биття, все ж таки, не випадково ми попали в ту верхню групу. А тепер треба там відвойовувати і чіплятися».

 

залишіть коментар