Конфлікт довкола будівництва на Злуки не вщухає

Автор:     Опубліковано: 22 Квітня 2015 о 20:08    657 переглядів

Кількамісячний конфлікт, що виник довкола будівництва на проспекті Злуки, досі не вщухає. Там вкотре зібралися мешканці сусідніх будинків. Кажуть: проти будь-яких  новобудов, адже переймаються долею місцевого стадіону та власних помешкань.

НАТАЛЯ, мешканка сусіднього будинку:

«Будинки вже давним-давно построєні стоять, і ми боїмося за те, що, як тут почнуть будувати  будинок, наші будинки можуть дати тріщину, осадки, і ніхто нам гарантії не дасть, що нам будуть робити ремонт чи повертати кошти за наші збитки. По-друге, стадіон. Діти можуть пограти в футбол. Кожного ранку тут бігають люди. Кожної неділі грають старші люди у футбол».

Також, каже жінка, підчас перемовин з мешканцями забудовник обіцяв привести в порядок і прилеглу територію.

НАТАЛЯ, мешканка сусіднього будинку:

«Він обіцяв нам, що він погоджується на наші умови, що він нам зробить стадіон. Але, наскільки ми розуміємо, там, по тих його планах, ті умови не підтверджуються. Тобто, дитяча площадка, яку намалювали, вона получалася чуть не на тих домах. Він з нами говорив, казав, що ще будемо говорити, щось переглядати. І, в результаті – минулого тижня були збори, цього тижня – вже почалося будівництво. Ми вже готові були йти на поступки, але ми бачимо, що…».  

На момент перебування нашої знімальної групи на місці конфлікту, працівники роботу призупинили. Представник забудовника каже: тут справді планують звести житловий будинок, на що мають законні підстави.

ЯРОСЛАВ МАКОДИМ, представник забудовника:

«В нас є наявні всі дозвільні документи, які дозволяють нам проводити роботи. Громада міста подала в суд, в львівський суд, апеляційний, і тернопільський. Всі суди вийшли в нашу сторону, що нам не заборонено будівництво. Ми проводимо будівельні роботи, просто люди вийшли, і не дають працювати».

 

залишіть коментар