Конфлікт на Злуки з кожним днем загострюється

Автор:     Опубліковано: 24 Квітня 2015 о 18:49    775 переглядів

Кількамісячний конфлікт, що виник довкола будівництва на проспекті Злуки, триває. Від ранку мешканці сусідніх будинків – знову на стадіоні. Кажуть: збираються третій день поспіль, адже проти будь-якого будівництва на даній території, і не задоволені, що підготовчі роботи продовжуються.

МАРІЯ, мешканка сусіднього будинку:

«Тут діти граються, тут в футбол грають. Наші будинки дуже старі. Тут дуже багато будинків. Тут не буде де проїхати. Цей будинок обвалиться. Дорога – вже ями робляться. Просто неможливо буде. Будинок впаде – до кого я піду?»

ОЛЬГА, мешканка сусіднього будинку:

«На самому початку молодший Матла, Андрій, сказав, що він зробить нам спочатку майданчик, а тоді будівництво почне. Потім сказав, паралельно буде робити. Ну але, вибачте,  коли він приїхав, і ніякого «паралельно», дивіться, скільки він землі туди навіз, де має бути стадіон. Ну, я не знаю. Тут дренаж, тут все. Куди він хоче посувати той стадіон? На яке болото? Тепер говорить, що ми на зборах сказали, що ми відмовляємося від всього».   

Також люди скаржаться на образи та навіть – застосування сили з боку забудовника та молодиків спортивної зовнішності.

ОЛЬГА, мешканка сусіднього будинку:

«Мене хлопці, вони недавно пішли, перед вашим приїздом, вони всі повиходили. В окулярах, всі чорні. Вони мене під паху взяли і туди кинули набік».

МАРІЯ, мешканка сусіднього будинку:

«Вони типу хочуть приміняти силу, але, коли міліція є тут, вони не можуть її приміняти. Вони просто штовхаються».

Натомість представники забудовника наявність з їхнього боку так званих «тітушок» заперечують.

ЯРОСЛАВ МАКОДИМ, представник забудовника:

«В нас нема тітушок, ми не воюємо з людьми. Ми просто пробуємо забезпечити нормальні умови праці. Розумієте, коли люди скачуть під автомобілі, і створюють аварійну ситуацію, спеціально провокуючи нанесення певних шкід собі, щоб потім подавати судові позови, і затягувати тим ситуацію, мусить хтось стримувати людей».

Ярослав Макодим вважає: комусь вигідно зробити колотнечу довкола цього питання. Люди ж ставлять перед забудовником вимоги, які він виконати не зможе. Втім, каже, певний благоустрій довколишньої території біля двох будинків, які мають намір звести, проектом таки передбачений.

ЯРОСЛАВ МАКОДИМ, представник забудовника:

«Люди просять, щоб замовник збудував тут, в даному місці, стадіон європейського стандарту, із штучним покриттям, яких в Україні всього 6. ДБН зобов’язує проектанта передбачити й ігрові площадки, і передбачити площадки для збереження сміття, повністю весь комплекс послуг, які потрібні для житлового будівництва. Все це знаходиться в проекті, і все це має бути збудовано. Тим більше, що фірма будує не перший рік, і будинків є багато, і можна просто поїхати і подивитися, як будує фірма і що залишає після себе».

В свою чергу, люди кажуть: стоятимуть доти, доки це буде потрібно.

  • Ой колишній будівельник -невдаха Брич Богдан, так через кров і сварки хоче пропіаритись, щоб стати депутатом, називає себе героєм майдану , а потім плаче, що його 70 річний дід Матла побив!Ганьба таким героям!

залишіть коментар