На Борщівщині мати закопала мертве немовля на чужій могилі

Автор:     Опубліковано: 21 Квітня 2015 о 22:22    1 066 переглядів

Страшна знахідка на Борщівщині. Тіло новонародженої дитини, закопане на кладовищі села ГуштИн  Борщівського району, знайшов місцевий мешканець. Чоловік прийшов, щоб поприбирати могилу свого родича. Там і натрапив на згорток.

ВОЛОДИМИР ГОРБЯК, начальник Борщівського райвідділу міліції:

«Побачивши згорток, чоловік одразу зателефонував на лінію 102. На місце виїхала зразу слідчо-оперативна група, які встановили, що на глибині близько 30-40 сантиметрів прикопаний згорток, в якому знаходився труп новонародженої дитини. Зразу ж тіло було направлено на судово-медичну експертизу. І відкрито провадження за статтею 117 Карного Кодексу – вбивство новонародженої дитини».  

Разом з тим, правоохоронці приступили і до пошуку матері дитини. Знайшли породіллю приблизно через тиждень. Нею виявилася 37-річна мешканка району. Сім’я жінки, кажуть в міліції, малозабезпечена, там вже є троє дітей. На облік в жіночу консультацію та не ставала, народила немовля вдома, ще у жовтні.

ВОЛОДИМИР ГОРБЯК, начальник Борщівського райвідділу міліції:

«Народила мертву дитину, дівчинку. І, відповідно, не маючи коштів на  поховання, вона, фактично, не повідомивши навіть про це чоловіка, який в цей час був на заробітках, здійснила поховання на могилі, думавши попередньо, своїх родичів. Як виявилося, вона сплутала могили, коли ховала дитину».

Наразі, кажуть у міліції, все ще триває судово-медична експертиза. Допитані ймовірні свідки. Додамо, санкція статті, яку інкримінують жінці, передбачає покарання у вигляді обмеження волі терміном до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

 За матеріалами СЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар