Ринком на Шептицького займатиметься спеціальна робоча група

Автор:     Опубліковано: 29 Квітня 2015 о 19:25    521 переглядів

Міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з підприємцями, які торгують на ринку на вулиці Шептицького. Про це, нагадаємо, сторони домовилися під час останнього засідання сесії міськради. Відтак, тепер спільно оглянули новозбудований ринковий комплекс. Підприємці поділилися з мером своїми побажаннями та зауваженнями.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Зараз створена робоча група з представників людей, з представників виконавчого комітету, плюс ми хочемо залучити до цієї роботи проектантів, архітекторів, залучити правоохоронців, щоб вони сказали своє заключення, чи так можна зробити. І, починаючи з сьогоднішнього дня, в активному режимі працюємо. До того часу, поки питання не буде вирішено, люди отримали гарантію, що ніхто їх чіпати не буде, зможуть продовжити торгівлю, а потім вже перейдуть в готові місця, які будуть з ними погоджені».

Підприємці кажуть: наразі результатом зустрічі задоволені.

ОЛЕГ КРІЛЬ, підприємець:

«Поки що збирається, робиться група людей, які будуть, як то кажуть, проектувати, дивитися, на рахунок можливості того, чого ми і раніше хотіли: щоб на оцій території був саме комунальний ринок для овочів і фруктів. Якщо запрацює наш ринок, відповідно, ця новобудова, яка, в принципі, більш придатна для бакалії, більш придатна для круп, вона також запрацює. Воно все в комплексі буде дуже великийі нормальний ринок».   

 

залишіть коментар