Тернопільські аграрії передали військовим понад 300 тонн продуктів

Автор:     Опубліковано: 6 Квітня 2015 о 20:39    276 переглядів

Понад 300 тонн продуктів передали аграрії Тернопільщини українським військовим. До такої допомоги долучилося близько 5-ти десятків підприємств з Тернопільського, Підволочиського, Чортківського, Гусятинського, Теребовлянського, Збаразького, Лановецького, Козівського, Зборівського та Бережанського районів. Організатори  акції кажуть: перед сільгоспвиробниками області зараз стоять нові, незвичні для мирного часу завдання.

ОЛЕГ КРИЖОВАЧУК, заступник голови ради об’єднання  сільгосппідприємств області:

«По-перше, ми несемо навантаження економічне, тому що ми маємо засіяти нашу святу землю, дати людям роботу, заплатити людям за оренду паїв, які вони дали, ту землю. І, в той же час, допомагати нашому війську. Ми розуміємо, що фронти є два. Є фронт східний, де воюють наші хлопці із зброєю в руках. І є фронт всенародний, де ми тримаємо економіку. Вони обидва мають бути сильні. Тільки силою ми можемо спинити агресора».   

ІВАН ЧАЙКІВСЬКИЙ, голова ради об’єднання  сільгосппідприємств області:

«Є дуже добрий вислів; «Якщо ми не будемо годувати власної армії, ми будемо годувати чужу армію». І отому ці наші всі починання – це є той заклик до всіх аграріїв не тільки Тернополя, а до всіх аграріїв України: давайте, ми будемо годувати власну армію, і ми будемо трошки в своїй свідомості більше розуміти, що нам потрібно сьогодні робити для нашого українського війська».

У вантажівках – борошно, крупи, цукор, картопля, цибуля на майже 2 з половиною мільйони гривень. Аграрії сподіваються: допомагатимуть так і надалі. Отримають продукти навчальні центри української армії та Національної гвардії.

ВОЛОДИМИР КОТ, заступник командира військової частини 4114 Національної гвардії України з тилу:

«Початок року, є брак коштів, є деякі моменти, коли почався призов від мобілізованих, збільшується призов особового складу, також – розпочався призов строковиків. Тому така потреба є наразі, щоб допомогти і державі забезпечити війська, і нам, на місці, організувати нормальне харчування військовослужбовців. За своїх можу відповісти: три машини поїдуть у Львів з борошном. 60 тонн».    

Перед відправленням продовольчу колону благословили в дорогу священнослужителі.

 

залишіть коментар