Травневі свята на Тернопільщині будуть з дощем та градом

Автор:     Опубліковано: 30 Квітня 2015 о 19:10    658 переглядів

Маєте плани на травневі свята – зверніть увагу на погоду. Адже вона найближчими вихідними буде доволі мінливою.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру:

«1 травня – без істотних опадів, вночі та вранці – слабкий туман, вдень – південний поривчастий вітер. Температурні показники вночі знижуватимуться до 1-6 градусів тепла, на поверхні ґрунту – місцями заморозки до 2 градусів. Денні температури повітря коливатимуться від 14 до 19 градусів вище нуля».   

Втім, вже у суботу, другого травня, через проходження холодного атмосферного фронту, погода погіршиться. Синоптики прогнозують короткочасні дощі, місцями – з грозами, градом, шквалистим посиленням вітру. Нічні температурні показники, каже Оксана Софінська, дещо підвищаться і коливатимуться від 6 до 11 градусів тепла. Натомість, денні – знизяться до 10-15 з позначкою «плюс».

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру:

«3 травня прогнозується без істотних опадів. Нічні температури коливатимуться від 1 до 6 градусів тепла, денні – від 13 до 18 градусів тепла. 4-5 травня, в зв’язку з проходженням атмосферних фронтів, в другій половині дня очікуються короткочасні дощі, з грозами, градом, шквалистим посиленням вітру. Температурні показники: нічні будуть в межах від 3 до 8 градусів вище нуля. Денні температури: 4 травня коливатимуться від 13 до 18 градусів тепла, а 5 травня – вже до 23 градусів вище нуля».  

За прогнозами, подібні погодні умови на Тернопільщині зберігатимуться найближчі 5-7 днів. Вони, кажуть у гідрометеоцентрі, хоч і нетипові, втім, не аномальні.

 

залишіть коментар