У мерії закликають повідомляти про комунальні недоліки

Автор:     Опубліковано: 2 Квітня 2015 о 20:11    473 переглядів

«Особливу» нараду з працівниками управління ЖКГ провів міський голова. За словами Сергія Надала, є декілька майданчиків, де тернополяни можуть залишити скаргу чи звернення: це і платформа «Відкрите місто», і гаряча лінія міськради 15 80. Також, каже мер, дає комунальникам і певні доручення за наслідком звернень під час ефірів на радіо та телебаченні. Втім, не завжди скаргам тернополян приділяють належну увагу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я постійно контролюю виконання цих доручень. На превеликий жаль, видно, що навіть там, де звітують про виконання, ці доручення, фактично, не виконуються. Є доручення, про які завжди забули виконати. Було дуже жорстко наголошено всьому керівництву управління житлово-комунального господарства, всім працівникам про необхідність виконання своїх обов’язків. Дано кінцевий термін до 10 квітня виправити ті недоліки, які були недопрацьовані, попереджено кожного суворо про його персональну відповідальність. І після 10 квітня будуть прийняті відповідні висновки».  

Тернополян же міський голова закликає бути активнішими та не соромитись повідомляти про недоліки в комунальній сфері.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Саме завдяки зверненням тернополян нам вдається кожного року зробити якомога більшу кількість ремонтів, якомога більшу кількість об’єктів. Я прошу тернополян бути активнішими, тому що саме завдяки вам ми маємо можливість зробити наше місто кращим».

 

  • Дуже багато міждворової території просто не прибирається.Мається на увазі частку спірної землі,яку керівники ЖЕКів тупо ігнорують.попіаряться,а потім не належним чином прибирають,тай двірники лінтяї.(приклад тернопільського алямалашівського господарювання_УСББ на Будного=близькодворова тер.ок,а 20,та 20а дім,від підпірної стінки і до стіни гаражного кооперативу просто жахіття.зарослі хащів,викид сміттяі т.д.просимо наведіть лад,та й місячник благоустрою об”явили.Та контролюйте парки,береги Серету любіть Тернопіль.

залишіть коментар