В Україні розпочалася основна сесія ЗНО-2015

Автор:     Опубліковано: 24 Квітня 2015 о 18:48    659 переглядів

Абітурієнти пройшли перше випробування зовнішнього незалежного оцінювання. Здавали українську мову та літературу – предмет, обов’язковий для всіх. Під стінами пункту тестування, що у тернопільській школі №24, абітурієнти збираються задовго до початку. Настрій, запевняють, позитивний. Позаду – місяці підготовки, відтак, сподіваються здати тест якнайкраще.

АНДРІЙ, абітурієнт:

«Вчився, ходив до репетиторів, читав тексти, проходив пробні ЗНО, он-лайн там, і так далі, і таке»

ТАРАС, абітурієнт:

«Все нормально, я готовий. Чесно, якби я не був готовий, я б не цей… Ходив до репетитора на заняття, сам переглядав дещо. Читав всі твори». 

Надворі тим часом чекають схвильовані рідні.

ЛЕСЯ, мама абітурієнта:

«Як вам сказати? Цілу ніч не спала. Разом розв’язували пробні тести по комп’ютеру, готували, водили, платили за репетиторство. Все, як полагається».  

Через кілька годин абітурієнти починають виходити з приміщення. Перше випробування – позаду.

ІРИНА, абітурієнтка:

«- А що було найважче?

– Напевно, українська мова. Література була цього року легша. Будемо чекати результатів».

У цьому пункті абітурієнти складали базовий рівень тесту. Загалом тут було зареєстровано 255 учасників. З них не прийшло четверо. Ще двом тестування закінчити не вдалося – через техніку.

ВАСИЛЬ ГАЙДА, уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти:

«На жаль, у двох абітурієнтів підчас технологічної перерви було виявлено 2 мобільних телефони, які були при абітурієнтах. Згідно з положенням про ЗНО, такі абітурієнти далі виключаються з аудиторії, і їхня спроба не зараховується. На жаль, скоріш за все, цілий рік для них буде втрачено».

Абітурієнти, які з вагомих причин не змогли скласти випробування разом з іншими, зможуть взяти участь у додатковій сесії. Відбудеться вона у червні.

 

залишіть коментар