З 4 травня продовжать капремонт вулиці Оболоня

Автор:     Опубліковано: 30 Квітня 2015 о 19:00    664 переглядів

4-го травня у Тернополіпродовжатькапітально ремонтувати вулицю Оболоня. Розпочали роботи, нагадаємо, у 2014-му. Тепер же мають намір ремонт завершити.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

«В минулому році було виконано роботи з влаштування бордюрних каменів, з облаштування колодязів інженерних мереж і мощення тротуарів на даній вулиці. І, так само, влаштовано нижній вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття. У цьому році заплановано завершення робіт з капітального ремонту. Тобто, влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття».  

Після цього, каже Ярослав Копча, встановлять  дорожні знаки та нанесуть розмітку. Якщо погода сприятиме, впоратися з ремонтом мають намір до 18 травня. Відповідно, на цей час там буде змінений рух транспорту.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

«Буде перекрито вулицю Оболоня. Відповідно, буде автоматично перекрито в’їзд-виїзд з вулиці Тихої і Юрчака. І, так само, прибудинкових територій, які знаходяться в межах вулиці Оболоня».

Відтак, транспорт у цей період об’їжджатиме вулицями Живова та Митрополита Шептицького. Обійдеться друга частина капремонту приблизно в 3 мільйони гривень.

залишіть коментар