Активні тернополяни можуть отримати міні-гранти для соціальних проектів

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2015 о 06:43    697 переглядів

Тернополян заохочують готувати корисні для громади ініціативи. Проект Британської ради під назвою «Активні громадяни» впроваджують у понад 40 країнах світу. Україна, до слова, стала однією з перших у пострадянському просторі, яка приєдналася до цієї програми. Наразі завдяки ній реалізовано низку проектів у різних регіонах. Не залишилася без уваги і Тернопільщина.

МАРЯНА ГЕВКО, представниця організації-партнера проекту:

«Філософією програми є те, що громада є рушійною силою будь-яких соціальних змін. І програма заохочує громади брати участь і брати на себе відповідальність за свої соціальні потреби. Не хтось інший «зверху», а самі люди мають можливість реалізувати те, що вони вважають за потрібне».

Готовий проект, наголошують активісти, повинен бути некомерційним, реальним для реалізації та соціально спрямованим. Автори кращих зможуть отримати міні-грант Британської ради для їх втілення.

МАРТА ТОМАХІВ, представниця організації-партнера проекту:

«Звичайно, це не буде дуже велика сума. Можливо, це буде сума, яка дозволить частково покрити проект, оскільки проекти можуть бути різної масштабності, починаючи від якогось маленького, закінчуючи, можливо, проектом міського чи обласного значення. Тому ми закликаємо також не лише Британську раду, до якої ми звернемося за допомогою, а також і бізнес-партнерів, можливо, меценатів, наші органи місцевого самоврядування, державні установи на підтримку цих проектів».

Як підготувати та оформити проект, навчатимуть на безкоштовних тренінгах.  Учасники отримають сертифікат від Британської ради.

МАРТА ТОМАХІВ, представниця організації-партнера проекту:

«Ми плануємо провести тренінг, який триватиме 2 дні. Проводимо ми їх у червні, зокрема, 13-14 червня, 19-20, 26-27 червня. Тобто, три тижні підряд».

Форму для реєстрації на тренінги можна знайти в Інтернет-спільноті «Active Citizens Ternopil».

 

залишіть коментар