Батальйон спецпризначення «Тернопіль» – вдома

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2015 о 19:00    622 переглядів

Півсотні бійців батальйону спецпризначення «Тернопіль» повернулися додому із зони антитерористичної операції.  Зізнаються, цей період був найважчим, адже постійно чекали провокацій під час травневих свят. Але все обійшлося.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, заст. командира роти батальйону «Тернопіль»:

«Повернулися всі живі і здорові.Особовий склад повністю виконав поставленні завдання.Я рахую що на відмінно.Забезпечили громадський порядок в зоні обслуговування.Зокрема, на 1 і 9 травня, де очікувалися можливі провокації. Готові в будьякий момент продовжити службу в зоні антитерористичної операції».

Бійців не було вдома впродовж місяця. Зустрічали військових рідні та близькі. Кажуть, дуже хвилювались і молилися. Бійці також зізнаються, що за рідними сумували найдужче.

САША, донька бійця:

«Дзвонила йому, молилась. І плакала за те, що хотіла, щоб він прийшов поскорше. І хочу, щоб він ніколи не їхав на війну».

ДМИТРО ГАЙТКО, пом. командира батальйону «Тернопіль» з матеріального забезпечення:

«Скучали за сім’ями своїми, сім’ї за нами. Було важко, але дякувати Богу, ми повернулися всі живі здорові і з честю виконали поставленні перед нами задачі».

Зараз бійцям надали короткострокові відпустки, після чого вони повернуться до виконання свої службових завдань вже у Тернополі.

залишіть коментар