ФК «Тернопіль» та чернігівська «Десна» зіграли внічию

Автор:     Опубліковано: 18 Травня 2015 о 19:11    285 переглядів

На центральному стадіоні нашого міста вчора зіграли ФК «Тернопіль» та чернігівська «Десна». Вже з самого початку гра була багатообіцяючою для тернополян. Протягом десяти хвилин відбулося три, небезпечних для «Десни» атаки. Проте у першому таймі м’яч таки не потрапив у жодні ворота. Друга сорокап’ятихвилинка  почалася справжньою боротьбою команд, але відкрити рахунок вдалося аж на 60-й хвилині. Муніципал Ігор Курило замкнув передачу від капітана ФК «Тернопіль» голом у ворота гостей. Після цього гравці «Десни» активізувалися і таки завершили матч нічиєю. Хоч сталось це вже на доданому часі.

 ОЛЕКСАНДР РЯБОКОНЬ, тренер чернігівської «Десни»:

«Якщо коротко, за рахунку 0:0 мали декілька стовідсоткових моментів – не забили, за що суперник нас покарав. А вже за рахунку 0:1 суперник мав декілька стовідсоткових нагод, але не забили, за що і отримали».

 ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, тренер ФК «Тернопіль»:

«Я радий за одно – що ми були сильніші. Я тепер в повний голос можу сказати – ми сильніші були за «Десну». І просто обідно одно, що ми не забили ті моменти, що в нас були. І приємно, що команда повертається в ту бойовитість, в то русло, які ми були. Я не знаю звідки судді беруть – нахваталися, певно, в прем’єр-ліги по 5 хвилин добавляють, а послі ще 2 зверху, бо якісь амбіції в них є».

До речі, наступний матч ФК «Тернопіль» зіграє на виїзді 23-го травня з харківським «Геліосом».

залишіть коментар