ФК «Тернопіль» здобув домашню перемогу над охтирським «Нафтовиком»

Автор:     Опубліковано: 7 Травня 2015 о 19:21    598 переглядів

ФК «Тернопіль» зійшовся у домашньому поєдинку з охтирським «Нафтовиком». У першому таймі ініціативою володіли господарі поля. А от далі все складалося якнайкраще для охтирської команди. На початку другої 45-хвилинки захисник муніципалів Андрій Дубчак, відбивши м’яча рукою, отримав червону картку.  Однак гості, виконуючи пенальті,поцілили вище воріт суперника. Залишившись у меншості, тернополяни продовжували атакувати. Переможний гол муніципали забили на 90-ій хвилині матчу.

ВАДИМ КОЛЕСНИК, головний тренер ФК «Нафтовик»:

«Пошли в атаку – попали в плен, получается. Ничья была в нас в кармане, мы подарили сопернику победу. Грубейшие ошибки всех в целом: и футболистов, и тренеров. Будем анализировать, разбираться, что тут можно сказать. Я вітаю команду «Тернопіль» з перемогою. Бойова команда».   

Для ФК «Тернопіль» це – перша перемога після кількох поразок та нічиєї.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Бачите, яка була самовіддача. Ми знаємо, що весною в нас спад. Старались, працювали, розмови вели. Ви собі не уявляєте, скільки роботи було проведено за ці дні. Ну і завдання було в них нині – і не виграти, і не програти. Завдання було вийти команді, щоб ми показали результат, що біжимо, що є в нас бажання, є в нас той азарт, який був дальше. По крайній мірі, нам вдалося».

Наступний матч за участю ФК «Тернопіль» відбудеться 11 травня. Муніципали зійдуться у поєдинку з дніпродзержинською «Сталлю».

 

залишіть коментар