Корупціонери «під прицілом» міліціонерів

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2015 о 06:43    643 переглядів

В управлінні внутрішніх справ Тернопільської області запевняють – боротьбу з корупцією ведуть так, як того вимагає законодавство. Кажуть, не роблять ніякої різниці між статусом осіб, яких перевіряють щодо отримання хабарів чи будь-яких інших злочинів. Свої ряди також очищають.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Був затриманий на хабарі, на отриманні неправомірної вигоди, начальник МРЕВ Підгаєцького райвідділу. Затриманий на отриманні неправомірної вигоди слідчий Чортківського райвідділу. Всі працівники міліції, які були зафіксовані, задокументовані в керуванні в нетверезому стані були звільнені з органів внутрішніх справ».

Прокоментував Олександр Богомол і нещодавнє затримання одного із працівників міської ради. Каже, про спецоперацію з міністерства його не повідомляли, але вона була законною.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Розслідування по представнику міської ради здійснює Головне слідче управління. Я скажу відкрито: по всіх зверненнях нами буде проводитись об’єктивне розслідування. Якщо хтось вважає, що це є якесь політичне замовлення – будь ласка, звертайтеся. Ми покажемо це розслідування відкрито, в рамках, в межах того, що ми можем показати».

Поки тривають слідчі дії підозрюваного відпустили під заставу. А от одному з головних лікарів, якого також звинувачують в отриманні хабара, все ще ніяк не можуть обрати запобіжний захід через стан здоров’я.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Надано йому направлення на проведення лікування в лікувальному закладі міста Києва. На сьогоднішній день одному з головних лікарів лікувального закладу міста Тернополя запобіжний захід не обраний».

В обласному управлінні міліції кажуть, посилено працюють і з тими, хто перешкоджає мобілізації. 6-ьом головам сільських рад, які не підтримали або заважали її проведенню на місцях, вже готують проекти підозр. Під контролем і лікарі, які можуть надати довідку про непридатність до військової служби.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

« На жаль, та робота, яку ми проводи по профілактиці, по допомозі державі щодо проведення мобілізації не розділяється всіма людьми, в тому числі – в тому числі головами сільських рад.(пер) нами продовжується робота по лікарях, які, на жаль, також займали аналогічні позиції, відповідно за гроші. На сьогоднішній день в цьому році зафіксовано вже 8 фактів».

залишіть коментар