Кращим тернополянином став Сергій Притула

Автор:     Опубліковано: 15 Травня 2015 о 18:56    453 переглядів

У Тернополі підбили підсумки народного праймерізу «100 кращих тернополян». Нагадаємо, проект тривав більше трьох місяців та проходив у 2 етапи.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, співкоординатор проекту:

«Взяло участь в голосуванні, в проекті 22 тисячі тернополян. Одна людина могла декілька разів голосувати, відповідно, було понад 70 тисяч голосів. Всього тернополяни висунули понад 2 220 осіб. З них, нагадаю, в другий етап перейшло 185».  

У найкращу сотню увійшли люди мистецтва, представники засобів масової інформації, політики, бізнесмени, священики, волонтери тощо. Перша десятка виглядає так:

«10 – Олена Підгрушна, 9 – Іван Марчук, 8 – Ірина Жигунова, 7 – Іван Гуня, отець, 6 – Андрій Шараскін, «Богема», 5 – Михайло Гросуляк, 4 – Лілія Мусіхіна, 3 – отець Юстиніан Городечний, 2 – Валерій Чоботар. Ну і 1 – Сергій Притула».

Організатори вкотре наголошують: проект не є політичним.

ОЛЕГ РІЗНИК, співкоординатор проекту:

«Проект не створений під місцеві вибори. Точніше, не зовсім створений. Він не пропонує кандидатів у депутати, не пропонує мерів, він просто пропонує тернополянам ознайомитися з лідерами довіри».

Разом з тим, зазначають координатори праймерізу,  розраховують, що люди, які отримали підтримку громади, не торгуватимуть сумлінням та чинитимуть так, щоб приносити користь суспільству.

ОЛЕГ УДИЧ, співкоординатор проекту:

«Дуже багато було різних пропозицій, як можна використати оцю згуртовану сотню. Лунали пропозиції, що це може бути якась умовна громадська рада для міста Тернополя. Лунали пропозиції, щоби якось це формалізувати, всю оцю сотню. Лунали пропозиції на цьому зупинитися. На сьогоднішній день ми не маємо чіткого рецепту, тому відкриті до пропозицій».  

За словами координаторів проекту, наразі розглядають можливість проведення такого праймерізу щорічно.

 

залишіть коментар