Мешканця Тернополя підозрюють у низці крадіжок

Автор:     Опубліковано: 12 Травня 2015 о 18:52    750 переглядів

Протягом кількох місяців у Підволочиському районі здійснили низку крадіжок, кажуть правоохоронці. У скоєнні майнових злочинівпідозрюють 28-річного мешканця Тернополя.

Так, у жовтні 2014 року злодій викрав з пасовищ у селах Новосілка та Городниця дві корови. Через поле переводив худобу до сусідніх селищ, де на нього чекали заготівельники. За живий товар чоловік отримав близько десяти тисяч гривень.

Від крадія потерпали і приватні підприємці міста Скалат.

АЛЛА ВАЛІОН, продавець крамниці:

«Приходжу зранку я на роботу, відкриваю двері, а двері, як виявляється, були відкриті. Замок був трошки зламаний. Не знаю, напевно відкривав ломом. Приходжу, дивлюся до каси – в касі грошей немає. Сума була приблизно 1700 гривень».

Не гребував зловмисник також крадіжками у храмах. У його «послужному списку» – церкви у селах Іванівка, Новосілка та Старий Скалат. На злочин чоловік йшов вночі. Всередину релігійної споруди проникав, підваживши віконну раму.

ТАРАС СТЕЦЬ, в.о. першого заступника начальника Підволочиського райвідділу: міліції

«З церков викрадав лише цінні речі, які мав можливість збувати, а саме: церковне обладнання, старовинні книги, Єванегеліє. Заздалегідь домовлявся із таксистами. Викликав таксі, яким прямував у місто Львів, де збував дані речі на ринках міста Львова».

ОЛЬГА ВАСИЛИШИН, жителька села Старий Скалат:

«Кінець березня. Прийшли в суботу прибирати жінки до церкви. Помітили в захрестії, що розкинені книжки всі з шафи. І замітили, що вікно було відкрите. Пропало дві книжки, написані ще старослов’янською мовою. А таких нових книжок не зачіпали».

Загалом за сім місяців підозрюваний збагатився на більш як на п’ятдесят тисяч гривень, кажуть правоохоронці. Впіймали чоловіка в обласному центрі під час скоєння чергового злочину. В минулому, розповідають у міліції, той вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.

АНДРІЙ КУПЧАК, т.в.о. начальника Підволочиського райвідділу міліції:

«Відкрите кримінальне провадження за ст.185, ч.3 ККУ. Злодій у скоєному зізнався. На даний час проводиться перевірка. На даний час проводиться перевірка причетності даної особи до скоєння подібних злочинів на території Підволочиського району».

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар