На вулиці Оболоня триває капітальний ремонт

Автор:     Опубліковано: 18 Травня 2015 о 21:19    285 переглядів

Тривають роботи на вулиці Оболоня. Там, нагадаємо, проводять другу чергу капітального ремонту, розпочатого ще восени минулого року. Тепер реконструкція вулиці наближається до завершення.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

«На даний час проводиться влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. Завтра у нас заплановано доасфальтовувати на заїздах».

Відтак, якщо все складатиметься, як запланували, каже Ярослав Копча, рух транспорту на цій ділянці відновлять вже найближчими днями. Тоді залишиться лише встановити дорожні знаки, турнікети та нанести дорожню розмітку.

Також, розповідають в міському управлінні ЖКГ, прочистять і дощову каналізацію. Саме її замулення, вважають чиновники, є причиною частих підтоплень.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Назбиралося багато ґрунту, глини по цих вулицях. А вони покриття не мають асфальтобетонного. І та глинка попала в ту трубу, яку частково забила. Через те вода довго стікала, відбулося тимчасове підтоплення. На даний час, для того, щоб унеможливити надалі це підтоплення, надано доручення комунальному підприємству «Тернопільміськшляхрембуд», яке займається зараз утриманням і очисткою дощових каналізацій в місті Тернополі, дано доручення прочистити цю локальну каналізацію».  

Вирішити проблему остаточно, вважає Андрій Дроздовський, можна буде, відремонтувавши прилеглі вулиці.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Коли проектували вулицю Оболоня, ми побачили цю справу, і замовили проектні документації, капітальний ремонт двох вулиць – Юрчака і Тихої. В тих проектах є влаштування, скажемо так, вже повноцінної водовідвідної дощової каналізації. Надалі, якщо будуть виділені кошти з міського бюджету на проведення капітальних ремонтів цих вулиць, то ці питання, я думаю, нам вдасться вирішити повністю».    

Загалом на влаштування верхнього покриття вулиці Оболоня з міського бюджету виділили 2 з половиною мільйони гривень. Наступними у Тернополі мають намір відремонтувати вулиці Живова і Текстильну, та замінити верхній шар покриття на вулиці Дружби.   

 

залишіть коментар