Павільйони та кіоски перевірить обласна міліція

Автор:     Опубліковано: 29 Травня 2015 о 23:01    414 переглядів

В обласному управлінні внутрішніх справ кажуть, однією з проблем нашої області залишається продаж алкоголю неповнолітнім та після 22-ї години. Днями по місту провели декілька рейдів, під час яких виявили 6 магазинів-порушників.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Магазини «Продукти» по Богдану Хмельницькому, «Коровай» – проспект Степана Бандери, «Осіріус» – вулиця Просвіти, «Марія» – вулиця Петлюри, «Продукти» – вулиця Острозького, «Христя» – вулиця Протасевича – продавали алкоголь, зафіксовано ці продажі. Матеріали зібрані для притягнення до адміністративної відповідальності».

Також міліціонери почали перевіряти законність тимчасових споруд і споруд малих архітектурних форм, тобто кіосків та павільйонів, які заважають водіям і пішоходам.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«Якщо приватні підприємці приведуть в нормування свою діяльність і розташування таких кіосків не буде нікому заважати, і буде стояти в тому місці, де воно буде – ніхто ніякого впливу на ніяких підприємців здійснювати не буде. Однак, якщо кіоск вивалюється на проїжджу частину, і люди обходять по дорозі його, то, вибачте, з таким явищем будемо боротися. Можливо, той кіоск стоїть там вже 15 років, але порядок будем наводити».

залишіть коментар