Постільну білизну від Заставних отримали діти з особливими потребами

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2015 о 21:04    472 переглядів

Сім’ям, у яких є діти з особливими потребами, регулярно допомагають народний депутат, голова Тернопільської організації «Народного фронту» Роман Заставний із дружиною. Цього разу їхні підопічні отримали від них практичні подарунки.

Допомагати дітям з обмеженими фізичними можливостями потрібно завжди. Адже такі сім’ї переважно не мають відповідного забезпечення. Благодійністю для дітей не перший рік займаються Оксана та Роман Заставні. Цього разу подарунком від них стали комплекти постільної білизни, які отримали близько 70-ти дітей.

РОМАН та ОКСАНА ЗАСТАВНІ, передали постільну білизну дітям:

«Ця допомога є вже не першоразова. Ми допомагаєм діткам-інвалідам, які лежачі, і не відвідують школу, в тяжкому стані, і саме така допомога їм доречна. Списки, звичайно, ми отримуємо в дитячій поліклініці – вони нам надають, оновлюються списки». 

Пан Іван – батько хворої одинадцятилітньої дівчинки каже, зараз дійсно складно в матеріальному плані. Грошей часто не вистачає. А тому така допомога дійсно потрібна.

 ІВАН, батько хворої дитини:

«А медикаментів скільки тре? А тільки  нам дають уколи безплатні. А кроме уколів ще таких 10 видів таблеток йде. Сама дешевша там щось 200 з чим-то гривень – 10 таблеток. Як ту дитину утримати тепер?».

Прийшов отримати практичний комплект для онука і Федір Вікторович – дідусь хлопчика із ДЦП. Зізнається, подарунок доречний.

ФЕДІР,  дідусь хворої дитини:

«Доречний, дякую! На Миколая приносили в минулому році, і оце зараз. А більше так ніхто не допомагає…».

Роман Йосипович зазначає, попри непростий час в країні, коли є чимало складних ситуацій, дітям з особливими потребами допомагати не припинять. Хоча планами не ділиться, каже, краще зробити, ніж говорити.

РОМАН та ОКСАНА ЗАСТАВНІ, передали постільну білизну дітям:

«Останній раз на Миколая така акція проводилась. Зараз повторюємо. Час достатньо непростий, ми повинні розуміти, що дуже складно зараз людям, коли ну, не зовсім добра ситуація в державі, а доглядати за дітьми – це, відповідно, набагато більше вимог. Ціни, знову ж таки зросли, в тому числі, на постільну білизну. А саме для цієї категорії сімей – вона надзвичайно потрібна».

залишіть коментар