Протягом літа учасники АТО відпочиватимуть на Дністрі

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2015 о 19:30    549 переглядів

Табір «Данастріс-Альтернатива» вже не перший рік організовує сплави Дністром. Цьогоріч ініціативна група вирішила запросити в такі мандрівки учасників АТО і таким чином допомогти їм повертатись до мирного життя.

 СЕРГІЙ ХЛЄБАС, керівник проекту «Данастріс-Альтернатива»:

«Цього року мандрівний табір «Данастріс-Альтернатива» починає свою роботу з того, щоби його учасниками стали бійці АТО, які повертаються, демобілізовані бійці АТО, ті бійці АТО, які повертаються на ротацію, волонтери, які працюють і допомагають українській армії».

Долучились до ідеї, окрім ініціативної групи «Данастріс-Альтернатива» також інші громадські організації, такі як, «Українська справа», «Гільдія рестораторів Тернополя» та «Самопоміч». Організатори кажуть, зараз будь-яка підтримка учасників бойових дій дуже важлива.

 ВІТАЛІЙ ФЕДРИН, координатор центру допомоги учасникам війни та сім’ям загиблих при ГО «Самопоміч»:

«Зараз пішов етап, коли частина бійців демобілізовуються, вони повертаються додому, там відвоювавши – хто рік, хто менше, хто більше. І повертаються з цілою купою, в першу чергу, психологічних проблем. Це ті, в кого не було якихось поранень, і так далі. І от виникла потреба реабілітації цих людей».

Учасники ініціативи сплавлятимуться Дністровським каньйоном на плоті з пластикових пляшок, площа якого становить 60 м2. На ньому одночасно можуть перебувати до 15 осіб.  До речі, організатори зізнаються – від допомоги фінансової чи фізичної не відмовляться.

 МИХАЙЛО ГРОСУЛЯК, представник ініціативної групи «Данастріс-Альтернатива»:

«Проста річ: якщо будуть, ну, інваліди чи просто воїни АТО – їм треба і їсти зварити, розумієте, і помогти, і вечером прибрати цю посуду, і так дальше. Запрошуємо волонтерів, які можуть просто своєю працею допомогти, розумієте, в процесі».

Перший сплав відбудеться у кілька змін, з 1-го по 21-е червня, а його маршрут пролягатиме від Галича до Хотина. За попередніми підрахунками, так відпочити зможе близько півсотні осіб.

залишіть коментар