Ремонт доріг в районі Газопроводу завершується

Автор:     Опубліковано: 8 Травня 2015 о 20:48    557 переглядів

У Тернополі тривають ремонти доріг. На завершальній стадії сьогодні роботи на вулиці Гагаріна та Шкільній, що в районі Газопроводу. Перевірити якість ремонту приїхали представники влади. Кажуть, якщо погода дозволить, то сьогодні-завтра роботи тут закінчать.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Згідно графіку поточного ремонту, ми сьогодні виконуєм поточний ремонт вулиці Шкільної і Гагаріна. На даний час виконується роботи влаштування верхнього шару дорожнього одягу та підготовчі роботи на суміжній ділянці».

У відділі технагляду міськради наголошують, поточний ремонт –  не капітальний, і не може охопити всіх аспектів. Але якість роботи виконавець гарантує.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Поки що те, що я бачу на сьогоднішній день,якість задовольняє. Зрештою, запитаємося в мешканців буквально через два дні, після того як закінчаться роботи. Тому що, підрядник, який робить роботи дає гарантію на виконання своїх робіт. Якщо буде будь-що не якісно, буде переробляти за власний рахунок».

Протягом цього року планують провести поточний ремонт дорожнього покриття у всіх мікрорайонах Тернополя. В тому числі, будуть ремонтувати і заїзди до деяких будинків.

 

залишіть коментар