Тернопіль отримає Почесну Таблицю Ради Європи

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2015 о 19:04    115 переглядів

Тернопіль відзначили за кордоном. Цьогоріч місто отримає Почесну Таблицю Ради Європи. Міський голова розповідає, ця міжнародна організація вже неодноразово нагороджувала Тернопіль.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це вже третя почесна відзнака Ради Європи, яку отримує муніципалітитет міста Тернополя. Перша – це була Почесна Грамота, другим був Почесний Прапор Ради Європи, який нам вручали минулого року».

Всього відзнак – 4. Тернополю залишилося здобути ще Приз Ради Європи. Ці нагороди отримують міста, яким вдається вдало популяризувати європейські ідеї та цінності. До прикладу, Почесну Таблицю цього року отримає лише  8 населених пунктів. Тернопіль – єдине українське місто.  Ця нагорода, каже Сергій Надал, визнання обласного центру на міжнародному рівні.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Враховуючи те, що ми зараз всі знаходимося на шляху інтеграції з Європою, то це як би є вагомий показник і для інвесторів іноземних, що це – місто, де цінуються іноземні цінності і це місто, з яким можна працювати».

Нагороду Тернополю вручить або член Комітету з соціальних питань, охорони здоров’я і сталого розвитку, або Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи. Планують це зробити 28 серпня, на День міста.

залишіть коментар