Тернопіль піддався світовим спортивним тенденціям

Автор:     Опубліковано: 13 Травня 2015 о 19:20    537 переглядів

Уперше в Тернополі встановили тренажери просто неба. Зробили це в рамках заходів щодо облаштування зон для заняття спортом в публічних місцях. Здоровий спосіб життя стає все більш модним. Кількість людей, які займаються бігом навколо ставу – зростає. До того ж, подібні майданчики – хороша європейська практика, каже заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Такий собі, вибачте за аналогію, дитячий майданчик для дорослих. Тобто, не тільки діти мають право на дитячі майданчики. Дорослі теж можуть мати  можливість відпочити і відпочити в активний спосіб».

На острівці «Чайка», що у парку Т.Г. Шевченка, наразі встановили 21 тренажер. Проте, їх кількість обіцяють збільшувати. Є ідея, каже Владислав Стемковський, на спортивному майданчику облаштувати ще декілька лавочок зі штангами, столик для армреслінгу та турніки.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Ці тренажери, вони є антивандальні, що для нас немало важливо. Вони мають таку специфіку, що людина працює тільки з власною вагою і, власне, не може себе… ну травмувати можна себе скрізь, навіть, коли їсиш борщ. Але в даній ситуації травмувати себе дуже складно, тому що ти більше своєї ваги не піднімеш. Насправді вони, ви можете самі випробувати, вони… все інтуїтивно, зрозуміло. Тут нічого складного немає».

Щоб до цього місця привернути увагу професіоналів і спортсменів-любителів, тут проводитимуть змагання. Початківців теж не покинуть сам-на-сам із тренажерами.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«І тут є такий задум, що зали спортивні, які є в Тернополі, приватні зали зробили тут таке певне чергування своїх тренерів, інструкторів. Допомогти тим, хто тут перший раз до цього тренажера підійшов. Підказати, дати якусь професійну консультацію».

До слова, фірма, в якій закупили тренажери, фарбує вуличне спортивне обладнання лише в синьо-жовтий. Але для Тернополя зробили виняток, у нас воно червоно-чорне. Відкрити вуличні тренажери планують наступними вихідними, на День Європи.

 

 

залишіть коментар