Тернопільських дошкільнят навчають бути здоровими

Автор:     Опубліковано: 22 Травня 2015 о 19:28    506 переглядів

Займатися спортом та дотримуватися здорового способу життя потрібно з дитинства. У цьому переконані активісти міської громадської організації «Об’єднання «Самопоміч».А тому взялися проводити  для дошкільнят «Дні здоров’я».

ПЕТРО МЕЛЬНИК, координатор проекту «Здорове місто»:

«Кожен четвер ми вибираємо будь-який садочок міста Тернополя, і спільно з вихователями проводимо в цих садочках Дні здоров’я. Наша ціль – щоб діти були здорові, масове залучення дітей до заняття спортом».

Цього разу тематичне заняття провели в навчально-виховному комплексі номер 1. Дітей розважали аніматори з танцями, рухливими іграми та естафетами. А ще маленькі глядачі дізналися, що таке бойовий гопак.

ІГОР ІЩУК, тренер з бойового гопака:

«Показуємо, що таке – бойове мистецтво українське, щоб хлопці вже з молодого віку цікавилися своїм, а не запозиченими бойовими мистецтвами. Продемонстрували, що воно цілком універсальне, працюють зі зброєю, руками, ногами. Але це – лише маленька частина того, чого ми навчаємо».

Дошкільнята такі уроки засвоїли швидко. І навіть розповіли нам, що роблять для того, аби бути у доброму здоров’ї.

«Зарядку, кожен день. Умиваюся кожен ранок».

Також активісти підготували для дошкільнят буклети, де розмістили список спортивних гуртків міста та комплекс вправ, які діти можуть самостійно виконувати вдома.

 

 

залишіть коментар