Тернопільських правоохоронців пікетували

Автор:     Опубліковано: 21 Травня 2015 о 20:20    283 переглядів

Обласне управління МВС пікетували. Під стінами установи зранку зібралося більше десятка людей. Кажуть: прийшли, бо обурені діями міліції у міській раді. Нагадаємо, 19 травня правоохоронці затримали заступника міського голови Володимира Камінського, за обвинуваченням в отриманні хабара.

ГАЛИНА ТЕЛИЧКО, учасниця пікету:

«Діється щось таке незрозуміле. Люди в масках, з Києва, нічого не знає ні тернопільська міліція, ні тернопільська прокуратура, що це за люди. Чому міліціонери київські в масках прийшли, як бандити, в міську раду, з ломами? Поламали двері. Толерантно якось треба поступати. Я не думаю, що це правові методи».

МИРОН КІЦАК, учасник пікету:

«Якщо хтось допустився помилки, не треба змішувати все на купу. Навіть, допустимо, там, якщо питання буде по якомусь посадовцю, це ще не вся міська рада. Як кажуть одесити, «Окремо мухи, окремо котлети». Ми не судді, ми не прокуратура. Ми не знаємо, що там, як. Розберуться. Але це не повинно паралізувати роботу міської ради».

До  учасників протесту вийшов очільник обласної міліції Олександр Богомол.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник УМВСУ в Тернопільській області:

«В міській раді напередодні проводилися слідчі дії групою Міністерства внутрішніх справ. Тернопільська міліція залучалася для допомоги. В самій міській раді проводились слідчі дії саме цією групою, про яку я сказав. Протоколів в Тернополі немає, протоколи цих слідчих дій є в Міністерстві. Тобто, якщо десь сторона захисту тієї особи, яка затримана, може з ними ознайомитися в Міністерстві».

 

2 Comments

  • На злодію шапка горить. “Шоб ты жил на одну зарплату!” Оце наших чинуш найбільше лякає.На мітинги вони виходять. Не проти хабарництва, не проти тарифів на комуналку. А проти арештів корупціонерів. Доберемось до вас, собаки скажені!

  • ахаха, той дід явно вже в маразмі

залишіть коментар