Тернопільщина налагоджує зовнішньо-економічні зв’язки

Автор:     Опубліковано: 19 Травня 2015 о 21:08    677 переглядів

Минулого тижня Тернопіль відвідали чимало почесних та генеральних консулів. В департаменті економіки облдержадміністрації кажуть, подібні зустрічі мають сприяти зовнішньоекономічним зв’язкам.  Адже сьогодні цей процес в регіоні розвивається доволі повільно. Однак напрацювання все ж є. До прикладу, серед країн, з якими хочуть співпрацювати – Ізраїль.

 РУСЛАН КУЛИК, заступник директора департаменту економіки Тернопільської ОДА:

«Ця країна для нас не тільки для Тернопільщини, але й для України, досить цікава. Чому? Тому що ця країна підтверджує, що можна, як кажуть, одночасно воювати з агресором, відстоювати свою незалежність, і свою територіальну цілісність, але і одночасно це країна, яка показує приклад, як можна залучати інвестиції, як можна бути привабливим для зовнішнього інвестора».

З представниками Чехії планують проводити навчальні семінари для наших підприємців у питаннях стандартизації та сертифікації. Вже почалася активна підготовка до співпраці з однією із  провінцій Китаю. Загалом, понад 11 країн готові розглядати Тернопільську область як бізнес-партнера.

 РУСЛАН КУЛИК – заступник директора департаменту економіки Тернопільської ОДА:

«На вересень-жовтень ми плануємо велику бізнес-зустріч, велику бізнес-ярмарку, де ми очікуємо представників бізнесу 30 країн. Але це не буде економічний форум, від якого ми відмовилися, це буде біржа контактів, де ми плануєм зібрати всіх зацікавлених бізнесменів Тернопільщини. Разом з бізнесом іноземним будуть представлені і керівники економічних місій».

Також активно розглядають питання оздоровлення українську дітей за кордоном. В одному з воєводств Польщі вже підтвердили, що на початку вересня готові зустрічати першу групу дітей з Тернопільщини, батьки, яких учасники АТО.

залишіть коментар