Тернопільщина потребує інвестицій, – народний депутат

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2015 о 19:03    518 переглядів

Тернопільщина, не зважаючи на перевиконання бюджету, дуже потребує інвестицій. В цьому переконана народний депутат України Наталія Кацер-Бучковська. З робочим візитом парламентар відвідала Тернопільщину, де, зокрема, взяла участь у засіданні колегії облдержадміністрації. У Верховній раді вона очолює підкомітет сталого розвитку галузі, стратегії та інвестицій Комітету паливно-енергетичного комплексу. Відтак, мета візиту – відповідна.

НАТАЛІЯ КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА, народний депутат України («Народний фронт»):

«Хотіла дізнатися, по-перше, яким чином відбувається підготовка до заміщення газу, енергозберігаючі технології як будуть розвиватися в даній області. Оскільки зараз є дуже важка соціальна проблема – це є підвищення тарифів на енергоносії, і, відповідно, люди повинні бути, по-перше, проінформовані, повинні бути вжиті заходи, щоби область споживала, по-перше, менше природного газу, а, по-друге, розвивала альтернативні види енергії».

Інше завдання, каже нардеп, – вивчення можливості залучення інвестицій в область, створення нових робочих місць та стимулювання малого та середнього бізнесу. Неабиякий потенціал на Тернопільщині,  окрім енергозбереження та альтернативної енергетики, вважає політик, має аграрна галузь.

НАТАЛІЯ КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА, народний депутат України («Народний фронт»):

«Можна принагідно згадати, що, все-таки, аграрна область має можливості залучення інвестицій в альтернативну енергетику. Оскільки можна виробляти біогаз, з біомаси, яка використовується як відходи сільського виробництва. Це дасть можливість зробити область більш незалежною від поставок дорогого природного газу, а також можливість створити додаткові робочі місця».

Також непогані умови, вважає Наталія Кацер-Бучковська, в області є для розвитку туристичної галузі.

НАТАЛІЯ КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА, народний депутат України («Народний фронт»):

«З девальвацією гривні, все ж таки, внутрішній туризм буде розвиватися більше, оскільки люди будуть більше подорожувати не тільки з Тернопільщини, а й з інших регіонів. А Тернопільщина багата історичними місцями, замками, святими місцями. І я думаю, що саме цей напрямок дуже варто розвивати. Я знаю держави, у яких половина економіки тримається на туризмі».

Є потенціал і в галузі виробництва, зокрема, в переробці сміття. Попри неоголошену війну в країні, каже політик, інвестори готові залучати сюди свої кошти. Однак область має запропонувати правильні проекти, щоб прийняти ці інвестиції.

 

залишіть коментар