У Тернополі автопробігом відзначили День Європи

Автор:     Опубліковано: 18 Травня 2015 о 21:18    280 переглядів

У всіх європейських країнах День Європи відзначають 9-го травня, і пов’язують із створенням Європейського союзу. В Україні ж, це свято припадає на третю суботу травня. День Європи у Тернополі цьогоріч відзначили своєрідним автопробігом, що відбувся з ініціативи молодіжного крила Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка».

ВІКТОР КОЗЕЛКО,  учасник акції, член молодіжного крила ТТО Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка»:

«Суть акції полягає в тому, що ми, жителі європейської держави, як культурно, так і ментально, хочемо показати, що українці єдині в бажанні бути в Європі, і бути частиною європейської спільноти».

Учасники автопробігу кажуть, готувалися кілька днів, а їхній маршрут проліг через усе місто.

ПАВЛО БИЧ, голова молодіжного крила міського осередку ТТО Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка»:

«З центру ми виїжджали від «Молока» до ринку, з ринку зробили кільце біля «Орнави», тоді ми поїхали на Дружбу до економічного університету, до педагогічного університету. Звідти ми попрямували на Східний до літака, біля літака повернули на БАМ, і з БАМу ми вже вирушили біля 6-го магазину в центр до готелю «Тернопіль».

Учасники автопробігу кажуть, цим заходом хотіли підкреслити –    свято Європи в Україні таки відзначають.

ВОЛОДИМИР ДЗУДЗИЛО, керівник секретаріату ТТО Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка»:

«Україна – була, є і  буде завжди членом європейської спільноти. І входження України в Європейський Союз – це технічне питання, яке рано чи пізно вирішиться. Не зважаючи на цю агресію, яка є на Сході, ми, як ніколи, єдині в своїм прагненні, в своїм бажанні ввійти в європейську спільноту, в Європейський Союз».

залишіть коментар