У Тернополі до боротьби з незаконною торгівлею залучать Інтернет

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2015 о 19:35    468 переглядів

Не вся торгівля, яку здійснюють у Тернополі, законна, переконують у міській раді. Більше того, 15 об’єктів продовжують працювати попри рішення виконкому про демонтаж. Порушники, користуючись прогалинами в законодавстві, зберігають торговельний об’єкт і уникають відповідальності.

ІГОР МАКСИМІВ, в. о. начальника управління муніципальної поліції міської ради:

«Тобто спочатку підприємці, суб’єкти господарської діяльності попереджаються про те, що певний вказаний об’єкт підлягає демонтажу. Їм дається певний термін для добровільного демонтажу. Якщо вони ігнорують це та не демонтовують добровільно і не усувають порушення, тобто не виготовляють певні документи необхідні, демонтаж проводиться в примусовому порядку».

У міській раді вирішили на цю проблему звернути увагу громадськості. Тому створюють Інтерактивну карту з об’єктами незаконної торгівлі, які підлягають демонтажу. Розмістити на ній готові близько 90 споруд. Просять долучатися до її наповнення і тернополян.

КАТЕРИНА КАЛУШ, речник міської ради Тернополя:

«На цій карті тут наразі зображені основні вулиці, пам’ятки архітектури, урядові організації, установи, правоохоронні органи. І на цій же ж карті будуть розміщені ці об’єкти, які підлягають демонтажу з візуалізацією, з точною адресою їх розташування. Звертаємося до тернополян, якщо вони вважають, що якісь об’єкти біля них, на їхній території з’являються, можна повідомляти про це в міську раду на телефон 15-80».

Після чого на місце виїжджатиме спеціально створена комісія, яка перевірить дозвільні документи підприємця. Якщо ж таких не буде, вона прийматиме відповідні рішення.

ІГОР МАКСИМІВ, в. о. начальника управління муніципальної поліції міської ради:

«І ці всі об’єкти будуть якраз нанесені на Інтерактивну карту. Та міська рада буде не рекомендувати громадянам користуватися послугами цих об’єктів».

До слова, Інтерактивна карта з об’єктами незаконної торгівлі, які підлягають демонтажу, уже днями почне працювати, кажуть у міській раді.

залишіть коментар