У Тернополі освятили храм для студентів

Автор:     Опубліковано: 25 Травня 2015 о 19:15    834 переглядів

Cтудентам Галицького коледжу буде де помолитися за успішне навчання. Днями Храм Покрови Пресвятої Богородиці, зведений  на вулиці Лепкого, одразу біля навчального закладу, освятили. Чин освячення здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Участь у літургії взяв і міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це результат доброї співпраці громади, церкви, меценатів. Для того, щоб цей храм збудувати, міська рада спільно з церквою уклали інвестиційну угоду, по якій цей храм будувався. Це є справжня інвестиція, інвестиція в духовність, яка буде сприяти духовному розвитку. Це, напевно, перша така церква на території навчального закладу, яка буде одночасно і студентською, і для мешканців всіх прилеглих будинків. Це є ще один такий крок в нелегку працю по духовному відродженню України».

Самі студенти Галицького коледжу кажуть: це добре, що такий храм з’явився на території їхнього закладу.

СНІЖАНА, студентка Галицького коледжу ім. В. Чорновола:

«Мені здається, що це добре, тому що студент навіть перед заліками, екзаменами може просто прийти і помолитися, розслабитися, повірити, що він здасть в все буде добре».

ДІАНА, студентка Галицького коледжу ім. В. Чорновола:

«Дійсно, для віруючих людей це дуже важливо, оскільки вони можуть собі перед екзаменами, перед заліками піти, помолитися, попросити в Бога якоїсь допомоги. Я особисто рада, що побудувалась ця церква, мене загалом дуже приємно. Це дуже рідкісне явище, щоб біля коледжів чи університетів була подібна будівля. Мені, наприклад, подобається, я задоволена».

 

 

залишіть коментар